Депутати Васильківської районної ради зацікавлені в подальшому розвитку медичної реформи на селі

5 лютого стало відомо, що рішенням рішення Окружного адмінсуду Києва було відсторонено від виконання службових обов’язків в.о. міністра Уляну Супрун. Незрозуміле і небезпечне, на думку  більшості українського політикуму, рішення суду ставить під загрозу подальший розвиток медичної реформи в Україні.

Виважені, обґрунтовані рішення Президента України, депутатів Верховної ради України,  Уряду, Міністерства охорони здоров’я щодо реформи медичної галузі надали  можливості для змін на краще в медичному обслуговуванні всіх верств населення.  Активна, принципова  позиція Уляни Супрун, як керівника МОЗ,  гарантувала виконання курсу держави на реформи в сільській медицині. Завдяки реформі тільки у Васильківському районі відкрилися більше десяти нових об’єктів медичного обслуговування, проведений масштабний капітальний ремонт та оновлення Васильківської ЦРЛ, з успіхом впроваджується новітні мережеві технології, закуповується нове медичне обладнання. Поліпшуються умови роботи медичних працівників, покращується рівень обслуговування громадян всього Васильківського району.

«Я хотів би висловити свою позицію як Президента стосовно сьогоднішнього судового рішення. Хочу наголосити, що я як Президент коментувати рішення суду по закону не маю права. Хочу наголосити на тому, що пані Супрун має повну підтримку Президента України», – зазначив Глава держави під час виступу на щорічному прийнятті компаній-членів Американської торговельної палати в Україні. Зокрема, Президент Американської торгової палати Андрій Гундер під час виступу висловив занепокоєння сьогоднішнім рішенням суду щодо в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. «Ми не маємо стояти осторонь. Зараз надважливо разом і Уряду, і бізнесу підтримати людину, яка змогла реалізувати одну з найбільш прогресивних реформ та зменшити рівень корупції в сфері», – зазначив він.

«Я дуже ціную, що ми разом з пані Супрун зробили. Разом з Урядом, разом з Парламентом зробили в напрямку медичної реформи. Я дуже ціную ту допомогу, яку я як Президент отримую в питаннях запровадження сільської медицини», – особливо підкреслив Петро Порошенко. Також, Президент Петро Порошенко заявив, що Супрун має повну його підтримкою і вважає, що Верховний суд встановить істину щодо цього рішення.

Рішення Окружного адмінсуду Києва, яким Уляні Супрун заборонено виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, буде терміново оскаржене. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Мін’юсту Павло Петренко. «Абсурдні, безвідповідальні рішення українських судів не зможуть заборонити Уляні виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Рішення Окружного адмінсуду Києва буде терміново оскаржене», – написав він.

Петренко рішуче підтримав Супрун, назвавши її «колегою, яка вперше за історію країни кинула виклик системі». «Боротьба із тіньовими схемами закупівель ліків. Медична реформа. Програма «Доступні ліки». Боротьба із лікарняною мафією. Кардинально новий підхід до медицини в країні в цілому…» – нагадав глава Мін’юсту заслуги Супрун.. Президент Петро Порошенко заявив, що Супрун має повну його підтримкою і вважає, що Верховний суд встановить істину щодо цього рішення.

Депутати Васильківської районної ради VII скликання підтримують занепокоєність президента України Петра Порошенка, голови Кабінету Міністрів України Володимира Гройсмана, більшості депутатів Верховної ради, медичних працівників всієї України і Васильківщини  про подальшу долю медичної реформи на селі і в цілому в Україні. Сподіваємось, що взятий державою на курс на оновлення медичної галузі продовжить свій поступ  без перешкод і ми отримаємо найкращу в Європі оновлену систему медичного обслуговування населення.