14 жовтня Васильківчани святкували День захисника України, День Покрови пресвятої Богородиці, День українського козацтва

14 жовтня 2018 року в рамках Фестивалю «Об’єднані Україною» в СК імені Івана Піддубного, що в селищі Калинівка, відбулись змагання Відкритої першості Васильківського району з ДЗЮДО серед юнаків і дівчат 2007-2012 років народження, в яких взяли участь більше ніж 100 спортсменів з Васильківського р-ну, м.Василькова м.Фастова, м.Біла Церква, м.Обухів, м.Корсунь-Шевченківськ, м.Вишневе. Учасників змагань вітали почесні гості: голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, голова Васильківської РДА Владислав Одинець, селищний голова Калинівки Юлія Олексенко.
Після параду відкриття почались змагання. На татамі точилася справжня спортивна боротьба. Була радість перемоги і сльози поразок. По закінченню змагань всі переможці і призери отримали грамоти і медалі.
Перед початком військово-патріотичної гри « Загартовані», в якій брали участь учні 10-ти загальноосвітніх шкіл району було відкрито «Воркаут» майданчик. Він збудований поряд зі спортивним комплексом імені Івана Піддубного, де зможуть займатись не тільки учні районної ДЮСШ, але й всі охочі жителі селища та навколишніх сіл. Спортивне свято до Дня захисника України вдалось !!!