Молодим лікарям подобається як просувається реформа галузі в Васильківському районі

Медична реформа в державі та на Васильківщині набуває нового змісту і для пацієнтів, і для лікарів.07/08/2018 року за участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, Васильківського міського голови Володимира Сабадаша, заступника голови Васильківської РДА Євгенія Червенка, заступника голови Васильківської районної ради Сергія Сергова, секретаря Васильківської міської ради Оксани Перинської, головного лікаря Васильківської ЦРЛ Лідії Пацало, депутата Васильківської районної ради Сергія Бойка відбулась розширена лікарська нарада. Вона була присвячена знайомству керівництва району і міста Васильків з молодими лікарями Васильківської ЦРЛ. За останній рік більше ніж сорок лікарів- інтернів різних спеціальностей, випускників медичних вишів зі всієї країни обрали Васильківський район своїм місцем роботи. У Васильківській ЦРЛ на сьогодні працюють на посадах лікарів-інтернів 32 спеціалісти. Серед них є дві молоді родини, а лікар- інтерн, хірург за спеціальністю, Дмитро Грищенко встиг набути досвід воєнно-польової хірургії в шпиталі на передовій в АТО.

Після вступного вітального слова молодим лікарям розпочався діалог на тему розвитку медичної галузі в Васильківському районі. Молодих спеціалістів перш за все цікавило вирішення питання житла і перспективи підвищення заробітної плати. Голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович під час свого виступу наголосила: « Два останніх роки керівництво району вирішувало питання оновлення умов праці лікарів і поліпшення медичного обслуговування васильківчан. Не зважаючи на обмежені можливості районного бюджету, новій владі вдалося відремонтувати і забезпечити новим устаткуванням новий терапевтичний корпус, переселити неврологічне, терапевтичне відділення зі старого майданчика, оновити приймальне, хірургічне, трансфузійне, реанімаційне відділення, розпочати капітальне оновлення пологового відділення. Найближчим часом поліклінічне відділення теж очікує оновлення. Забезпечується виконання повної комп’ютеризації лікувального процесу. Зараз настає другий етап реформування – закупівля нового обладнання. Депутати Васильківської районної ради розуміють важливість забезпечення житлом молодих спеціалістів, докладають всі можливі зусилля задля вирішення цієї задачі. Зараз розробляється перспективний проект гуртожитку на 10 кімнат. Тільки об’єднавши зусилля районної влади та міста, можна сподіватись на реалізацію такого проекту. Багато залежить і від самих молодих спеціалістів, які своєю відданою працею мають не тільки отримати професійний досвід від старших колег, а і як фахівці набути довіру громади Васильківського району».

Керівники медичних підрозділів запевнили молодих лікарів, що нададуть їм можливість зрости професійно. Головний лікар Лідія Миколаївна Пацало сподівається, що разом з усім колективом буде створено умови, аби молоді медики обрали Васильківщину для себе і своїх родин назавжди.