Міжнародний День захисту дітей відзначали разом з малечею й дорослі.

1 червня 2018 року громади Васильківщині святкують День захисту дітей. В цей день голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, голова Васильківської районної адміністрації Владислав Одинець, співробітники Васильківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з керівником Людмилою Деревянко і сільським головою Валентиною Савчук відвідали дитячі будинки сімейного типу сімей Салманових та Родікових. Діти були в захваті від солодких подарунків і уваги почесних гостей.
Нагадаємо, що в сім’ях Фаудіна й Олени Салманових, Володимира та Діани Родікових, 7 та 10 діток. За останні роки депутати Васильківської районної ради на чолі з Наталією Баласинович, виконавча влада району під керування Владислава Одинця в рази збільшили допомогу дітям, сім’ї яких потребують особливої уваги держави.
Попереду літо і депутати Васильківської районної ради разом із профільними департаментами Васильківської РДА готують гарний відпочинок дітям Васильківщини. Нехай завжди наші діти будуть щасливими, нехай кожного дня вони відчувають увагу і опіку дорослих. Нехай над ними завжди буде мирне українське небо!