Відбулось пленарне засідання позачергової 22 сесії Васильківської районної ради VII скликання

14 березня 2018 року в залі засідань Васильківської РДА на чолі з головою Васильківської районної ради Наталією Баласинович, за участі голови Васильківської районної державної адміністрації Владиславом Одинцем, заступником голови Васильківської районної ради Сергієм Серговим, заступником голови Васильківської РДА Євгенієм Червенко відбулось пленарне засідання 22 позачергової сесії Васильківської районної ради VII скликання.

На порядку денному розглядалось 7 питань. Більшість з них стосувалась бюджетного процесу у Васильківському районі: про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Васильківського району на 2018 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету Васильківського району за 2017 рік, про передачу-прийняття фінансових ресурсів у вигляді міжбюджетного трансферту районному бюджету Васильківського району на 2018 рік, про внесення змін до рішення Васильківської районної ради від 21.12.2017 «Про районний бюджет Васильківського району на 2018 рік».

Також, депутати розглянули районну програму забезпечення реалізації Васильківською районною державною адміністрацією делегованих Васильківською районною радою повноважень щодо здійснення державної політики в бюджетній, соціальній та інших сферах розвитку Васильківського району.

Важливим пунктом порядку денного позачергової 22 сесії стало розгляд Васильківської районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” на 2018-2020 роки. Депутати значно збільшили цього року допомогу дітям і сім’ям, які підпадають під перелік сімей зі спеціальним статусом. В програмі передбачено 250 тисяч на матеріальну допомогу таким сім’ям, 750 тисяч гривень на оздоровлення діток з багатодітних сімей, дітей з особливими потребами та дітей-сиріт.

Останнім пунктом порядку денного розглядалось питання про реорганізацію Комунального закладу Васильківської районної ради «Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Така реорганізація необхідна для подальшого впровадження реформи сільської медицини. І лікарі і пацієнти змогли відчути перші зміни на краще, але подальший поступ може відбуватись тільки в нових умовах законодавства, яке набирає чинності з 1 липня 2018 року.

На завершення позачергової 22 сесії Васильківської районної ради VII скликання було розглянуто депутатський запит Романа Фоменка про створення майнового реєстру підприємств територіальних громад Васильківського району, який був підтриманий депутатами. Заслухано заяву депутата Віктора Веремейчика.