Відбулось чергове засідання постійної комісії Васильківської районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, взаємодії з правоохоронними органами, органами виконавчої влади та судами

Відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії Васильківської районної ради VII скликання

21.02.2018 року відбулось чергове засідання постійної комісії Васильківської районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, взаємодії з правоохоронними органами, органами виконавчої влади та судами. На порядку денному було розглянуто й проголосовано 7 пунктів порядку денного.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про розгляд районної програми забезпечення реалізації Васильківською районною державною адміністрацією делегованих Васильківською районною радою повноважень щодо здійснення державної політики в бюджетній, соціальній та інших сферах розвитку Васильківського району.
2. Про розгляд звернення депутата Васильківської районної ради VIІ скликання П’янова О.О..
3. Про розгляду висновків і рекомендацій постійної комісії Київської обласної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції.
4. Про розгляд колективного звернення депутатів Васильківської районної ради VII скликання ( Жегулін А.В., Кириченко А.П., Перевишко В.В., Рудаков М.М.).
5. Про розгляд колективного звернення мешканців с. Саливінки Васильківського району.
6. Про розгляд колективного звернення депутатів Глевахівської селищної ради.
7. Про розгляд звернення наглядової ради щодо діяльності Порадівської сільської ради.