Васильківщина відсвяткувала 99 річницю підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР.

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
В Путрівському НВК за участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, заступника голови Васильківської районної державної адміністраціії Євгенія Червенка, заступника голови Васильківської районної ради Сергія Сергова відбувся урочистий мітинг та символічний “Флеш- моб Єдності України”. Учасники акції: і діти і дорослі відчули щиру радість і піднесення від слів звернення голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович:

“Злука двох українських молодих республік ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже, соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності. У цей доленосний час активного становлення нашої державності ми, васильківчани не повинні бути сторонніми спостерігачами, ми усі маємо стати активними творцями власного майбутнього. Лише у єдності, в соборності і об’єднанні наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу.”