Депутати Васильківщини знову дарують дітям гарний Новорічний настрій.

Напердоні Різдва Христового та Нового року до дитячого  будинок сімейного типу родини Салманових, що в селі Барахти,  на чолі з заступником голови Васильківської районної ради Сергія Сергова завітали гості з подарунками для дітлахів: представник депутата Київської обласної ради Гліба Лірника, керівник управління Васильківської РДА у справах дітей, сім’ї та молоді Крістіна Кощій, директор Васильківського районного Центру соціальних служб для сімі`ї, дітей та молоді Людмила Деревянко, селищний голова с. Барахти Валентина Савчук. Дівчата та хлопчики, що знайшли нових маму  Олена Михайлівну та тата Фаудіна Муталібовича давно вже забули про не радісні часи свого життя. Дитячий будинок сімейного типу Салманових офіційно існує з 2013 року, зараз тут живуть восьмеро діток. Подружжя змогли до кожної дитини знайти підхід, повернути до нормального життя. Разом з прийомними дітьми  Салманови виховують своїх. Старший син вже має свою родину, у нього народилась донечка, але усіх, кого всиновили батьки він вважає рідними братами та сестрами.

Діти в родинному дитячому будинку Салманових отримують все, що могли б отримати діти в звичайній родині. Нещодавно батьки змогли за допомогою доброчинних організацій, окремих осіб зробити екологічно чисте економічне опалення будинку, придбати не новий, але надійний, мікробус. Піклуються прийомні батьки і про освіту своїх вихованців. Завдяки піклуванню депутатів Васильківської районної ради, особисто участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, спеціалізованих служб району мама і тато мають змогу регулярно вивозити дітей на екскурсії, концерти, дитячі фестивалі, на оздоровлення.

Якщо би у кожному районі піклувались так про дітей зі складною долею, як це робиться на Васильківщині – Україна давно вирішила проблему дітей, які залишились без нормального батьківського піклування. Бажаємо в Новому році усім дітлахам Васильківського району міцного здоров’я, щасливого дитинства, а дорослим – постійного щоденного плідного піклування про наших дітей.