Відбулась пленарне засідання чергової 20ої сесії Васильківської районної ради

07/12/2017 року в залі засідань Васильківської РДА на чолі з головою Васильківської районної ради Наталією Баласинович, за участю голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця, заступника голови Васильківської районної ради Сергія Сергова відбулось пленарне засідання чергової двадцятої сесії Васильківської районної ради VII скликання. На порядку денному розглядалось 28 питань, депутатські звернення та повідомлення. Депутати проголосували за продовження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2018 рік, Програми розвитку туризму у Васильківському районі на ‎2018-2019 роки, Програму Енергозбереження Васильківського району на ‎2017-2020 роки, Програму розробки містобудівної документації та проектів будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів і містобудування архітектури на території Васильківського району на період 2017 – 2022 роки,  Програму підтримки розвитку Васильківської міськрайонної громадсько-політичної газети «Життя і слово» на ‎2018-2019 роки, Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Васильківському районі на 2017 – 2018 роки, Про внесення змін до Васильківської районної програми «Ветерани- наша гордість» на ‎2017-2020 роки.

Під час сесії відбулось нагородження почесними грамотами Васильківської районної ради загону поліціянтів Васильківського відділку національної поліції під керівництвом Василя Первака, які впродовж тривалого часу виконували свій службовий обов’язок на звільненій від терористів території  Донбасу. 

Також, депутати затвердили  створення комунальної установи Васильківської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр», організацію роботи у Васильківській районній раді щодо оприлюднення інформації за допомогою порталу «Відкритий бюджет» . Депутати розглянули депутатський запит  Людмили Федіної щодо перевірки роботи підприємства ТОВ «Укрвторенергоресурс», яке збирає та сортує побутові відходи. Були питання, які викликали серйозну дискусію в сесійному залі. Нажаль, деякі громадяни, які були присутніми на 20 черговій сесії  Васильківської районної ради, намагались використати дискусію депутатів для вирішення своїх приватних інтересів. Не дивлячись на провокації, депутати розглянули всі питання порядку денного, з якими ви зможете ознайомиться в окремому розділі сайту Васильківської районної ради www.rayradavasilkiv.gov.ua