6 грудня Васильківщина відзначає День Збройних Сил України

05/12/2017 року напередодні Дня Збройних Сил України відбулися урочисті збори за участю військовослужбовців особового складу Васильківського гарнізону, керівництва повітряного командування “Центр” ВПС України, заступника командувача Повітряних Сил Збройних Сил України Анатолія Кривоножко, голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця, Васильківського міського голови Володимира Сабадаша, заступника голови Васильківської районної ради Сергія Сергова.
У вітальних промовах гостей, під час нагородження почесними грамотами та подяками за зразкову службу в Українських Збройних Силах, звучали щирі слова подяки за героїзм під час виконання службових обов’язків в зоні проведення АТО, за виховання патріотизму та професійного ставлення до професії у молодих солдат і офіцерів, за сумлінну щоденну нелегку ратну працю. Від імені Президента України багатьом військовослужбовцям урочисто вручені відзнаки учасника АТО. Окрему щиру подяку командування висловило волонтерам, які весь цей час підтримували нашу армію на східному фронті.
У багатьох з присутніх з’явились на очах сльози журби, коли представники української діаспори подарували сім’ї загиблого в АТО старшого лейтенанта Олега Дяченка барельєф пам’яті.
Звертаючись до наших героїв – військовослужбовців голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович наголосила:
«Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Ще три роки тому українська армія була знекровлена ворогами республіки, а сьогодні український солдат представляє одну з найкращих армій Європи. За таку армію український народ заплатив велику ціну, але зараз країна-окупант вже побоюється почати повномасштабну війну. Сьогодні держава забезпечує армію усім найкращим! Урядом заплановано більше пів мільярда доларів в бюджеті України на видатки для обороноздатності в наступному році. Президент України оголосив 2018 роком забезпечення армії сучасним службовим житлом. Продовжує соціальні програми для сімей ветеранів АТО Васильківська районна рада: на наступний рік заплановано більше мільйона гривень.
Кожного дня ми молимось за наших хлопців, з тисканням серця слухаємо новини з фронту. Бережи їх Боже від ворожої кулі! Я переконана, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять відкритої появи іноземних військ на нашій землі. Пам’ятаймо, що кожна мить нашого мирного життя оплачена солдатською кров’ю.
Бажаю всім солдатам, офіцерам і генералам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах. Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.»