Васильківська районна федерація футболу підбила підсумки сезону 2017 року

За останні роки «головна гра України» – футбол набув нового потужного імпульсу для свого розвитку. Приємно констатувати факт того, що за оновленої районної представницької та виконавчої влади у Васильківському районі, завдяки змінам у бюджетному і податковому законодавстві держави, з’явились нові можливості для фінансування молодіжного спорту. Футбол, як наймасовіший, займає чільне місце в довжелезному списку видів спорту, якими опікуються професіонали – педагоги Васильківщини. Тому на урочистостях, присвячених підсумкам футбольного сезону, що відбувся 02.12.2107 року в Путрівському НВК, за участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, голови Васильківської РДА, члену виконкому ВРФФ Владислава Одинця, були запрошені не тільки тренери, арбітри, команди переможці, видатні гравці сезону 2017 року, а й сільські та селищні голови району, без яких розвиток футболу на Васильківщині був би не можливий. Церемонію нагородження проводив голова ВРФФ Павло Сучок, який подякував громаді Васильківщині, депутатам Васильківської районної ради, Васильківської районної державної адміністрації, активістам футболу, меценатам за допомогу у розвитку дитячого, юнацького та дорослого футболу.

Переможцем у запеклій боротьбі стала команда «Аякс» (с. Ксаверівка) — вона чемпіон Васильківського району з футболу-2017 серед команд ліги «А». Керівник команди — Дяченко Леонід Васильович

 1. Барановський Олексій
 2. Бардис Богдан
 3. Бачинський Сергій
 4. Білоусько Євген
 5. Бондар Валентин
 6. Бондар Сергій
 7. Бриженко Олексій
 8. Бублик Роман
 9. Верголяс Дмитро
 10. Вернигора Дмитро
 11. Доля Руслан
 12. Дяченко Владислав
 13. Дяченко Леонід
 14. Кібиш Микола
 15. Коверга Дмитро
 16. Коверга Максим
 17. Кодацький Микола
 18. Корж Євген
 19. Кущов Михайло
 20. Лях Віталій
 21. Найденко Антон
 22. Найденко Олександр
 23. Піонт Олександр
 24. Сабатович Дмитро
 25. Совенко Богдан
 26. Чередник Анатолій
 27. Шалієвський Володимир

Символічна збірна ліги “А”

Воротар: Дмитро Сабатович (Аякс).

Оборонці: Шалімов Віталій (Світанок), Кодацький Микола (Аякс), Козир Сергій (Світанок), Грицай Олександр (ФК Гребінки).

Напівоборонці: Кущов Михайло (Аякс), Пурик Сергій (ФК Гребінки), Лагутін Юрій (Світанок), Лях Віталій (Світанок), Купріянчук Руслан (Зеніт).

Нападники: Піонт Олександр (Аякс).

Кращий гравець – Кущов Михайло (Аякс).

Кращий бомбардир — Піонт Олександр (Аякс).

Символічна збірна ліги “Б”

Воротар: Яблонський Артем (ФК Новоселиця).

Оборонці: Комісарчук Олександр (ФК Зелений Бір), Вирва Віктор (ФК Зелений Бір), Турчин Юрій (Форвард-Путрівка), Абрамчук Роман (ФК Новоселиця).

Напівоборонці: Гончар Геннадій (ФК Зелений Бір), Глитень Владислав (ФК Новоселиця), Ковальчук Андрій (ФК Новоселиця), Криховецький Олександр (Нива).

Нападники: Руденко Євгеній (Нива), Дзіна Олександр (ФК Зелений Бір).

Кращий гравець — Вирва Віктор (ФК Зелений Бір).

Кращий бомбардир – Руденко Євгеній (Нива).

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію народної гри на Васильківщини нагороджуються арбітри Васильківської районної федерації футболу:

Гусакова Тетяна

Кернер Вадим

Бондар Анатолій

Тітов Владислав

Шевченко Анатолій

Левченко Владислав

Кожема Валерій

Мельниченко Вадим

Мусієнко Олександр

Когтєв Володимир

Стратієнко Олексій

Голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович у своєму вітальному слові зауважила, що розвиток футболу на Васильківщині – це не просто розвиток спорту, а запорука укріплення здоров’я підростаючого покоління, укріплення здорового духу змагання, утвердження здорового штибу життя для всієї громади.

Голова Васильківської РДА Владислав Одинець на широкий загал презентував концепцію розвитку футболу, інших видів спорту анонсувавши не тільки будівництво нових і оздоблення вже існуючих стадіонів. У перспективних планах районної адміністрації будівництво у 2018 році критого спортивного комплексу в селищі Гребінки