Напередодні міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями на Васильківщині відбувся фестиваль-конкурс “Повір у себе”

Напередодні міжнародного Дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, в Глевахівській школі мистецтв та в Гребінківський ЗОШ I-III ступенів №1 за участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, голови Васильківської РДА Владислава Одинця, заступника голови Васильківської РДА Євгенія Червенка, заступника голови Васильківської районної ради Сергія Сергова, Гребінківського селищного голови Наталії Збаращенко, селищного голови смт. Глеваха Валерія Жеребцова зібралася дітвора зі всіх усюд Васильківщини на районної фестиваль «Повір у себе». Крім концерту, особливі дітки та малеча з обмеженнями можливостями мали змогу взяти участь у майстер класах з малювання, театрального мистецтва, дівчаткам старшого шкільного віку справжні майстри зробили модні зачіски та манікюр, а у підсумку за участь у фестивалі «Повір у себе» всі отримали дипломи та смачнючі смаколики: фрукти, цукерки. печиво та натуральні соки.

До діток та їхніх батьків звернулась голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович: «Хочу звернутись до вас, дітки, з побажаннями здоров’я, благополуччя вашим сім’ям та виконання найзаповітніших мрій. Мрійте наполегливо і тоді все, що ви задумали відбудеться насправді!»

Європейський шлях України передбачає зміну ставлення до дітей з обмеженими можливостями. Розвиток спеціальної інклюзивної освіти в Васильківському районі дає перші наочні приклади, що особливим дітям потрібні не тільки гроші, а увага фахівців педагогів, психологів, які б допомогли розвинути особистість дитини, допомогти зайняти гідне місце в суспільстві.

Депутати Васильківської районної ради VII скликання постійно піклуються про допомогу дітям – інвалідам і дітям, які потребують соціального захисту. Було розроблено спеціальну районну програму “Турбота”, в рамках якої суттєво збільшено допомогу дітям – інвалідам. Українська держава постійно піклується про дітей з обмеженими можливостями. З травня 2017 року виплата державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та на дітей з інвалідністю проводиться у підвищених розмірах.

Щиро дякуємо керівнику сектору культури та туризму Васильківської РДА Світлані Веретенник, директору Васильківського РЦДЮТ Лідії Шевченко та досвідченим педагогам цього закладу  за організацію та проведення майстер класів у Гребінківському НВК.    Окрему подяку висловлюємо керівнику художнього гуртка Калинівської школі мистецтв Ані Турчині, майстрам-візажистам з смт.Глеваха Світлані Міранцовій, Ельмірі Пашаєвій, Наталії Христенко, директору Васильківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилі Деревянко, директору Гребінківської ЗОШ I-III ступенів №1 Валентині Ковальчук, Гребінківській селищній раді за чудове свято – районний фестиваль «Повір у себе». Щиро бажаемо такому потрібному, радісному районному  заходу Довгі Літа!