Відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії Васильківської районної ради з питань планування розвитку територій, архітектури та містобудування

23/11/2017 року за участі заступника голови Васильківської РДА Євгенія Червенка відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії Васильківської районної ради з питань планування розвитку територій, архітектури та містобудування на чолі з Валентином Стадніком. На порядку денному  розглядалось два питання, які було розглянуто й проголосовано.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

  1. Про розгляд листа голови Васильківської РДА щодо проекту Програми розробки містобудівної документації та проектів будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів містобудування і архітектури на території Васильківського району на період 2017 – 2022 роки.

  2. Про виділення земельної ділянки в оренду релігійній громаді парафії Православної Української Церкви Київської єпархії загальною площею 1,5 арів для будівництва культової  споруди на території Васильківської ЦРЛ за адресою м. Васильків вул. Декабристів 87.