Відбулась об’єднана нарада Васильківської районної ради, Васильківської РДА та керівників міськрайонного військового комісаріату.

Відбулась робоча нарада керівників військкомату та очильників району

В умовах неоголошеної гібридної війни РФ проти України залишається нагальна потреба тісного співробітництва місцевих органів влади із нашими збройними силами. Васильківська районна рада і Васильківська районна державна адміністрація постійно допомагають нашим військовим вирішувати поточні завдання командування на території району.

15 вересня відбулась робоча нарада керівництва району за участі голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, голови Васильківської РДА Владислава Одинця, заступника голови Васильківської РДА Євгенія Червенка та очільників Васильківського міськрайонного військкомату . Одне з питань, яке розглядалось на порядку денному, організація «Васильківської територіальної оборони».

Як відомо, і до цього часу багато хто з мешканців Васильківщини вступали в неформальні об’єднання з числа, в більшості чоловіків не призовного віку, сільських і селищних громад,  і за своєю ініціативою проходили військовий вишкіл. На сьогодні склалась пряма загроза  інтервенції військ Російської Федерації на територію України. В цих складних умовах районна влада, військові Васильківщини на офіційному рівні ще більше допомагатимуть тим патріотам Васильківщини, які проявлять ініціативу і долучаться до громадських об’єднань територіальної оборони.