23 серпня Васильківчани відзначали День національного прапора України

23 серпня 2017 року, в день святкування Дня державного прапора України, керівний апарат Васильківської районної державної адміністрації, депутати Васильківської районної ради, представники громадськості, учні і вчителі Путрівської НВК, Гребінківської гімназії о 9 годні ранку, разом з усією країною, взяли участь у підніманні Державного Прапора України. Поруч з українським флагштком майорів стяг Євросоюзу, адже Україна – країна Європи. Недарма саме, дітям, підростаючому поколінню довірили підняти український прапор. Це символ передачі естафети руху до вільної, заможної, цивілізованої Європи.
Від імені всього депутатського корпусу, за дорученням голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович, заступник голови Васильківської районної ради Сергій Сергов привітав усіх присутніх зі святом Днем Державного Прапора України і ще раз підкреслив значення і особливу силу Українського Прапора гуртувати українців, додавати впевненості під час розбудови сучасної України.
«Утвердження незалежності – це відповідальність нашого покоління. Незалежність дала нам шанс, і ми не маємо права його змарнувати», – підкреслив Петро Порошенко сьогодні на церемонії піднімання прапору біля резиденції на Банковій.
Український прапор – символ Незалежності України, гідності її народу. Він буде гордо майоріти над країною доти, поки ми будемо любити, боронити і плекати нашу Україну.