На Дні Села Ксаверовки згадували Юрія Гагаріна та Хо Ши Міна

19 серпня 2017 року, в День Преображення Господнього, в Яблучний Спас, громада с. Ксаверівка святкувала День Села. Більше як 2.5 тисячі жителів налічує громада села. Ксаверівка має чудовий стадіон, школу і Палац культури.

З вітальним словом до своїх односельців звернувся голова Ксаверівської селищної ради Григорій Скорук, який нагадав односельцям головні віхи становлення Ксаверівської громади. А згадати є що: і славетну давню історію за часів графа Браницького, і часи більшовицького голодомору, і післявоєнні роки розквіту села. Багато хто з ксаверівців пам’ятає приїзд першого космонавта  Юрія Гагаріна і лідера В’єтнама Хо Ши Міна, адже село було головною садибою колгоспу – передовика.

Після революції Гідності, розширенням повноважень місцевих громад, почався новий етап в житті громади.

Заступник голови Васильківської районної ради Сергій Сергов від імені голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович привітав громаду Ксаверівки з поновленням свята громади і запевнив, що депутати районної ради прикладуть усіх зусиль, щоб допомогти селищній раді з ремонтом школи і Палацу культури. Глядачів на стадіоні чекав приємний сюрприз – чудовий парад раритетних автомобілів продемонстрував місцевий автоклуб, колективи художньої самодіяльності чарували глядачів своїми талантами. На додаток громада пригостилась найсмачнішою кашою з бараниною. Свято вдалося на славу і подарувало чудовий настрій ксаверівцям і гостям села.