Відбулась чергова об`єднана нарада сільських та селищних голів

15 травня 2017 року відбулась чергова об’єднання нарада сільських та селищних голів Васильківського району. Розглядались питання виконання бюджетної дисципліни та податкового законодавства. До 15 липня 2017 року селищні і сільські ради повинні прийняти і подати до податкових органів затвердженні на сесіях розмір “земельного” податку. Керівник відділу освіти Васильківської РДА Гейко Ірина Миколаївна, начальник служби у справах дітей та сім’ї Кощій Кристина Юріївна, начальник відділу економічного розвитку, власності, торгівлі та транспорту Жукова Вікторія Олександрівна доповіли про підготовку і проведення тендера для обрання виконавця програми відпочинку і оздоровлення дітей Васильківщини. Для цього в бюджеті було заплановано майже 440 тисяч гривень. Нагадаємо, що за рахунок районного бюджету в 2016 році було оздоровлено 330 дітей. Цього року, також, передбачені кошти для відпочинку соціально не захищених дітей. У самому Васильківському районі, на жаль, тільки в двох населених пунктах буде організовано літній відпочинок на базі шкіл: в смт. Гребінки та Калинівка. Останній дзвоник для випускних класів пролунає 26 травня.

Відкриття нового терапевтичного корпусу Васильківської районної лікарні стало справжнім подарунком для пацієнтів та медиків Васильківської ЦРЛ. Зараз терапевтичне та неврологічне відділення повністю переселено зі старої бази. Голова Васильківської районної ради Баласинович Наталія Олександрівна  у своєму коментарі до виступу головного лікаря Пацало Лідії Миколаївни акцентувала на прозорому і зрозумілому громадянам Васильківщини формування тарифів окремих лікарняних послуг ЦРЛ: “Незабаром депутати Васильківської районної ради на засіданні спеціально сформованої компетентної комісії ретельно проаналізують запропоновані ціни на медичні послуги і ми обов’язково оприлюднимо їх в районних засобах масової інформації, включаючи Інтернет ресурси”.

Керівник Васильківського відділку Національної Поліції Первак Василь Михайлович доповів про кримінальну ситуацію за два останніх тижні. Крадіжки особистого майна громадян, викрадення автотранспорту, активність шахраїв все це спонукає сільські та селищні ради Васильківського району до більш плідної співпраці з поліціянтами.: ” Ми сподіваємось найближчим часом відкрити повноцінні відділки в Гребінках та в смт. Калинівка. Сподіваємось на плідну співпрацю з громадами”,- зазначив Василь Первак