Засідання постійної комісії з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств та житлово – комунального господарства району.

20/12/2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств та житлово – комунального господарства району. Було розглянуто і проголосовано 15 питань порядку денного.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 1. Про розгляд звернення головного лікаря Васильківської ЦРЛ щодо надання додаткових коштів на капітальний ремонт колишньої дитячої поліклініки.
 2. Про розгляд депутатського звернення щодо надання допомоги повноцінного функціонування ДНЗ «Грибочок» села Устимівка.
 3. Про розгляд звернення директора Малосолтанівської ЗОШ I-III ст. щодо проведення капітального ремонту цехів та мийки їдальні.
 4. Про розгляд повідомлення щодо розміщення КП «Обеліск» в будівлі моргу Васильківської ЦРЛ в м. Васильків, по вул. Декабристів, 87.
 5. Про розгляд прохання директора Гребінківської гімназії щодо проведення ремонту приміщення гімназії.
 6. Про розгляд звернення начальника відділу освіти Васильківської РДА щодо побудови, добудови та облаштування внутрішніх туалетів шкіл Васильківського району.
 7. Про розгляд звернення начальника відділу освіти Васильківської РДА щодо виділення додаткових коштів на проведення поточних ремонтних робіт приміщення Путрівського НВК, Гімназія – ЗОШ I-III ст. – ДНЗ.
 8. Про розгляд звернення головного лікаря Васильківської ЦРЛ щодо виділення коштів для об’єкту «Капітальний ремонт корпусу Васильківської ЦРЛ».
 9. Про розгляд звернення головного лікаря Васильківської ЦРЛ щодо затвердження Статуту ЦРЛ та про розгляд звернення головного лікаря КЗ ВРР «Васильківський РЦПМСД» щодо затвердження Статуту КЗ ВРР «Васильківський РЦПМСД».
 10. Про розгляд звернення Барахтівського сільського голови щодо делегування повноваження Васильківської районної ради Замовника робіт з розробленої проектної документації.
 11. Про розгляд звернення в.о. начальника управління Держгеокадастру у Васильківському районі щодо продовження Договору оренди № 88 від 20.05.2015 року терміном на 1 рік та щодо надання допомоги у проведенні ремонтних робіт в приміщенні управління.
 12. Про розгляд звернення головного лікаря КЗ ВРР «Васильківський РЦПМСД» лікаря щодо списання автомобілів.
 13. Про розгляд заяви завідувача КУ «Васильківський районний трудовий архів» щодо укладання контракту.
 14. Про розгляд звернення головного лікаря Васильківської ЦРЛ щодо списання побутової техніки та стоматологічних установок.
 15. Про розгляд звернення директора Державного закладу «Калинівська дитяча школа мистецтв» щодо вирішення питання будівництва нового приміщення для роботи з музично-обдарованими дітьми смт Калинівка.

dsc00926_1_1