Проект порядку денного чергового засідання дев’ятої сесії Васильківської районної ради VІI скликання

ПРОЕКТ  ПОРЯДКУ ДЕННОГО

чергового засідання дев’ятої сесії

Васильківської районної  ради VІI скликання

 

26.07.2016                                                                                              м.Васильків

 

 1. Про застосування електронної системи поіменного голосування «Рада голос»;

 

 1. Про внесення змін до рішення Васильківської районної ради від 15.12.2015 № 19-02-VIІ « Про Васильківську районну програму «Ветерани-наша гордість» на 2016-2020 роки».

 

 1. Про Васильківську районну програму місцевих стимулів для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню на 2016-2020 роки ;

 

 1. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації мобілізованих до лав Збройних Сил України та інших військових формувань у Васильківському районі на 2016-2018 роки

 

 1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Васильківського району на 2016 рік.

 

 1. Про розгляд депутатського запиту депутата районної ради Сергова С.О.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Васильківського району за І півріччя 2016 року.

 

 1. Про передачу-прийняття фінансових ресурсів у вигляді міжбюджетного трансферту районному бюджету Васильківського району на 2016 рік.

 

 1. Про внесення змін до рішення Васильківської районної ради від 24.12.2015 № 36-03- VІI «Про районний бюджет Васильківського району на 2016 рік».

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва, площею 0,0510 га, яка розташована у садовому масиві «Глеваха-3», вул. 6 Лінія, № 116 на території Глевахівської селищної ради Васильківського району Київської області.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,060 га, що надана гр. БЕЛЗІ Василю Давидовичу, для ведення садівництва на території с/т «Сонячний» Гвоздівської сільської ради Васильківського району Київської області.

 

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 3,2075 га, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю «ПАШКІВОЧКА», цільове призначення – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих  на території  Яцьківської сільської ради Васильківського району Київської області.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 8,67 га, що відводиться в оренду гр.БАЙДЕНКО Ксенії Русланівні для ведення фермерського господарства на території  Яцьківської сільської ради Васильківського району Київської області.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 16,5000 га (кадастровий номер 3221484600:04:003:0065), що відводиться в оренду КАЛІНІЧЕНКУ Анатолію Петровичу для ведення фермерського господарства на території  Лосятинської сільської ради Васильківського району Київської області.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 99,3057 га, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю «ПАШКІВКА», цільове призначення – ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території  Яцьківської сільської ради Васильківського району Київської області.

 

 1. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Архітектурне бюро» Васильківської районної ради;

 

 1. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Центр розвитку та інвестицій Васильківського району» Васильківської районної ради

 

 1. Про передачу (подовження) в оренду майна, що належить до спільної власності територіальної громади.

 

 1. Про передачу в комунальну власність Гребінківської селищної ради Васильківського району майна, що знаходиться у спільній власності територіальної громади Васильківського району.

 

 1. Про управління об’єктами майна, що знаходиться у спільній власності територіальної громади Васильківського району (НВК «Ковалівка гімназія»).

 

 1. Про укладання меморандуму про співпрацю

 

 1. Про внесення змін до рішення Васильківської районної ради VII скликання від 15.12.2015 №13-02–VIІ «Про обрання постійних комісій та затвердження Положення про постійні комісії Васильківської районної ради VІI скликання».

Виконавчий апарат

Васильківської районної ради