Реформа органів правопорядку – головне завдання Національної Поліції

Більше двох років минуло з часів Революції Гідності на Майдані. Одну з відчутних розпочатих реформ в Україні експерти називають реформу правоохоронних органів. Перетворення  міністерства внутрішніх справ почалось с перейменування «озброєного люду» – Міліції  на «Національну Поліцію» і продовжується вже по суті. Днями посол України в США Валерій Чалий запевнив на шпальтах «Дзеркала Тижня», що Сполучені Штати усіляко будуть підтримувати реформу МВС, зокрема й фінансами. Так що нам залишається сподіватись на те, що не тільки великі міста отримають матеріальну підтримку українських поліціянтів.

03.07.2016 року за головування голови  Васильківської районної ради Наталії Олександрівни Баласинович, голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Івановича Одинця відбулась чергова об’єднана нарада сільських і селищних голів нашого району. Під час виступу начальник Васильківського відділу Головного Управління Національної Поліції в Київській області Василь Михайлович Первак наголосив про важливість активної участі сільських і селищних громад Васильківського району в перетворені старої правоохоронної служби на європейську службу поліції яка покликана захищати права і свободи українців, гарантувати безпеку життя і здоров’я громадян.

 Більше про реформу ви дізнаєтесь з відео інтерв’ю  начальника Васильківського відділення ГУ Національної поліції в Київський області, підполковника Василя Михайловича Первака.

Керівництвом Васильківського ВП ГУНП в Київській області взято на особистий контроль питання щодо невідкладної та повної реєстрації заяв і повідомлень громадян про злочини, правопорушення, події та  забезпечення негайного реагування на них. З початку поточного року не допущено жодного факту внесення до ЄРДР інформації про події з ознаками кримінального правопорушення з порушенням добового терміну.

Працівниками Васильківського відділу поліції на постійній основі проводяться оперативно – профілактичні  заходи щодо протидії вживанню та збуту наркотичних засобів на території Васильківського району. На даний час проводиться комплекс оперативно – профілактичних заходів під умовною назвою «Мак-2016».  Працівниками поліції проводяться профілактичні заходи, спрямовані на виявлення незаконного посіву або вирощування снотворного маку чи конопель, виробництва, виготовлення, придбання, збуту, зберігання наркотичних речовин.

Працівниками Васильківського ВП з метою стабілізації аварійності, недопущення ДТП із тяжкими наслідками на території Васильківського району проводяться оперативно-профілактичних відпрацювання, спрямовані на виявлення нетверезих водіїв і порушників ПДР України, які безпосередньо впливають на аварійність. За невиконання вимог правил і норм експлуатаційного утримання автошляхів на відповідальних працівників дорожніх і комунальних організацій співробітниками служби складаються адміністративні протоколи відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Головне управління Національної  Поліції в Київській області оголосило  відкритий конкурс на заміщення вакантних посад: 250 дільничних офіцерів поліції  та 50 слідчих. Для участі в конкурсі насамперед потрібно подати заявку на сайті Управління НПУ в Київській області де можна детально ознайомитися з процедурою відбору.

 Презентація процедури відбору в національну поліцію.

 Критерії відбору майбутніх працівників відкриті та прозорі, до конкурсу допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту і не мають судимості. Відбір передбачає проходження тесту загальних навичок (General skills test), який перевіряє кандидата на аналітичні й логічні здібності, проходження  медичної  комісії та  перевірка фізичної підготовки (відповідно до профілю роботи). Також передбачене  психологічне тестування, проведення спец перевірки стосовно кандидата після якого обов’язкове  проходження  співбесіди. Ті, хто успішно пройшли всі етапи відбору, обов’язково направляються на спеціальний курс навчання, який розроблено на базі провідних країн. Нових працівників поліції  чекає повага і довіра суспільства, пристойна зарплата (дільничні офіцери – від 6 000 грн., слідчі – від 10 000 грн.), нова форма. Основні якості майбутніх офіцерів це чесність, добропорядність, цілеспрямованість та готовність віддано служити народу України!

IMG_3244_1_1

 Люди  розуміють, що більшість поліціантів району  – це представники громади Васильківщини. Очевидно, що в Національній Поліції повинні служити тільки  найкращі хлопці і дівчата, які тільки но поступили на службу. Офіцери і командири, слідчі, які пройшли переатестацію  бачать, як на їхню поведінку на службі та в побуті, вишкіл, якість професіональних юридичних, процесуально-правових знань завжди критично оцінюють громадяни Васильківщини.  Ми віримо нашій Національній Поліції, віримо в реформи.

 Бажаємо Національній Поліції всі перетворення втілити в життя. За ваші зусилля, безпеку  і спокійне життя своїх сімей люди віддячать щирістю і любов’ю.

Слава України!

IMG_3251_1_1 IMG_3253_1_1 IMG_3256_1_1 IMG_3260_1_1

Стаття складена за допомогою інформаційних матеріалів, наданих прес центром Васильківського відділення Національної Поліції.